Транспортні дослідження

Помилки у прийнятті інфраструктурних рішень дорого коштують органам місцевого самоврядування. Хибні рішення не вирішують проблем та часто виявляються марнуванням часу та коштів.

Обов’язком міського голови та депутатів є прийняття максимально правильних, зважених рішень при інвестуванні в інфраструктуру. Для цього вони повинні розуміти суть існуючих на вулиці проблем, їх причини, можливі технічні варіанти розв’язання, переваги та недоліки кожного варіанту, економічну ефективність.
Фахівці мерії повинні вміти підготувати якісне технічне завдання для проектантів та підрядників, щоб гарантувати, що місто отримає саме те, що необхідно, і вирішить проблеми інфраструктури міста. Допоміжними інструментами для цього є експертне обстеження інфраструктури, дослідження швидкості руху, вивчення поведінки і потреб користувачів вулиці та комп’ютерне моделювання транспортних потоків.

Urban Consulting Group надає фахові послуги з досліджень та аналізу, які допомагають приймати правильні інфраструктурні рішення.

Urban Consalting Group | Транспортні дослідження