Стратегічні документи

У розвитку міст, особливо їхньої інфраструктури, важливі стратегічні і сучасні підходи. Україна знаходиться на незворотньому шляху децентралізації та інтеграції до Європейського Союзу. Кожне місто самостійно повинно вирішувати, як розвиватися та як змінювати інфраструктуру мобільності, а також користуватися документами, які більш адаптовані до сучасних міст.

Найважливішим з таких документів є “Інтегрована стратегія транспорту та просторового планування міста”. Стратегія готується на основі аналізу фізичного, природного, економічного і соціального середовища міста та визначає ключові стратегічні пріоритети і напрямки географічного розвитку міста та його транспортних мереж.

На основі цього документу, або ж окремо, сучасні міста готують галузеві стратегії або мастер-плани: громадського транспорту, велосипедного руху, автомобільного паркування, безпеки дорожнього руху та інші. І вже на основі цих стратегій готуються та фінансуються виконавчі документи — міські цільові програми.

Експерти Urban Consulting Group мають успішний досвід розробки якісних стратегічних документів для міст та областей України.

Urban Consalting Group | Стратегічні документи