Дизайн вулиць

Деякі вулиці притягують мешканців та гостей міста, вони зручні для пересування і відпочинку, там природно виникають місця скупчення людей — громадські простори, кав’ярні, магазини. Інші вулиці залишаються порожніми, їх несвідомо уникають перехожі, а відтак вони є непривабливими для вибору мешканцями місця для життя чи ведення бізнесу. Чому так? Відповідь полягає у дизайні вулиць.
Дизайн вулиць — це створення багатофункціональних сучасних міських просторів, які повністю відповідатимуть потребам користувачів, створюючи високу якість життя. До користувачів належать місцеві мешканці (включаючи дітей, літніх людей і тварин), місцеві бізнеси, а також транзитні користувачі – перехожі, пасажири, велосипедисти, автомобілісти.

Дизайн міського простору – це в першу чергу функціонал: безпека, чистота, транспортні потоки, чітко визначені місця для комерційних функцій, дозвілля, дружність до дітей та маломобільних груп, продумане затінення, звукове та світлове наповнення і навіть вологість повітря. Однак естетична складова також має велике значення, оскільки люди обирають місця, які не лише функціональні, але й візуально красиві. Це досягається через грамотне озеленення, вдале комбінування кольорів та матеріалів поверхонь, вуличні меблів, засоби освітлення, декоративні елементи.

Цього можна досягнути під час розробки проектів реконструкції вулиць, площ, парків та скверів, якими займається Urban Consulting Group.

Urban Consalting Group | Дизайн вулиць