Схема організації дорожнього руху на автодорозі Н-09 в межах м. Яремче, Івано-Франківської обл.

Схему організації руху на 10-кілометровій вулиці Свободи в м. Яремче було розроблено на замовлення міської ради напередодні ремонту цієї дороги. Дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, як частина національної автодороги Н-09.

Розробці нової схеми передувало дослідження робочої групи за участі заступника міського голови, депутатів міської ради, членів виконкому та представників поліції. Було проведено обстеження вулиці, враховувалися побажання місцевої громади, керівництва міста та Національної поліції. Пріоритетами у розробці схеми були підвищення безпеки пішоходів, зниження швидкості руху автомобілів до нормативної, а також впорядкування паркування.

Розроблена схема передбачає 120 нових місць для паралельного паркування, 15 переходів з острівцями безпеки. Крім того, створено 6 нових пішохідних переходів, які раніше не були позначені, хоча мешканці постійно переходили вулицю в тих місцях. Також в проект було закладено нові для України інфраструктурні елементи безпеки: гальмівні острівці на в’їздах до населеного пункту, а також два місця звуження проїзної частини (антикишені). Схема руху пройшла погодження у Національній поліції в Києві.

Проект виготовлено у 2016 році і частково реалізовано у 2017 році.

Urban Consalting Group | Схема організації дорожнього руху на автодорозі Н-09 в межах м. Яремче, Івано-Франківської обл.