Перехрестя вул. Галицької та Калуського шосе, Івано-Франківськ

Велике перехрестя на в’їзді до Івано-Франківська з боку Львова та Стрия — один з головних вузлів в місті. Завданням проектантів було підвищити безпеку та зручність руху всіх учасників з врахуванням таких аспектів, як рух транзитного вантажного транспорту, тролейбусна лінія, насичений велосипедний та пішохідний рух.

Виготовлений проект передбачає напрямні острівці для безпеки пішоходів та велосипедистів та для каналізування поворотних потоків і зустрічних напрямків, повноцінну і якісну інфраструктуру для пішоходів, зокрема пониження, підвищення тротуарів і тактильну плитку, велосипедні доріжки або велосмуги з усіх сторін, дві зупинки громадського транспорту в межах перехрестя. На самому перехресті нанесено розмітку 1.7, що показує траекторію лівих поворотів. Також було розроблено абсолютно нову схему світлофорного регулювання з окремими фазами для конфліктуючих потоків, а у пішоходів та велосипедистів з’явилась можливість набагато частіше і зручніше перетинати проїзну частину.

Проект розроблено у 2016 році на замовлення міськвиконкому Івано-Франківська. Плановий період реалізації проекту — 2018 рік. Вартість реалізації проекту близько 10 млн грн.

Urban Consalting Group | Перехрестя вул. Галицької та Калуського шосе, Івано-Франківськ